Bilgilendirme

Değerli abonelerimiz, müşterilerimiz, meslektaşlarımız ve çözümortaklarımız


Tüm dünyada hızla yayılmakta olan Koronavirüs salgınından Legal ailesi olarak korunabilmek ve tüm insanlığa borcumuz olarak gördüğümüz virüsün bulaşmasını en aza indirme gayretlerine destek vermek amacıyla, çalışmaya evlerimizden devam ediyoruz.

 

Uzaktan Çalışma

Uzaktan çalışma imkanı olan departmanlardaki çalışanlarımızın şirketlerimize ait laptop ve cep telefonları üzerinden evlerinden uzaktan çalışmaya geçmelerine karar verilmiştir. Bu çalışma işyerindeki çalışmanın birebir evde yapılması şeklinde olacaktır.

 

Basılı Yayınlara Erişim İçin Kitabevimiz ve Yayınevimiz Haftanın 2 günü Açık Olacaktır.

Basılı yayın siparişleriniz Pazartesi ve Perşembe günleri kargoya verilecektir. Kitabevimiz aynı günler müşterilere hizmet vermeye devamedecektir.

 

Online Yayınlarımız 7/24 Kesintisiz Devam Etmektedir.

Online yayıncılık hizmetlerimiz herhangi bir değişiklik olmadan devam edecektir. Online ürünlerimize 7/24 anında ulaşabilir ve yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kurumsal Yaklaşımımız

Legal Yayıncılık ve Legal Kitabevi dergileri, kitapları, online kütüphanesi, Legalbank hukuk bilgi bankası ve online satış siteleri ile hukuk dünyasına hizmet vermeye devam etmektedir.


Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde en büyük gücümüzün birlik ve beraberliğimiz ile hukuk kurallarına ve Devletimizin aldığı tedbirlere uyma kararlılığımız olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz.

 

Bu geçici dönemde bizlere vereceğiniz destek ve göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Süreci hep beraber en kısa sürede atlatabilmemiz dileğiyle…

 

Saygılarımızla